youtube rewind denince

YouTube Rewind videosu, bu yıl yayımlanmayacak

Youtube, bu yıl Rewind videosu yayımlamayacak. Geçtiğimiz on yılda YouTube, yılın on iki ayında olanları özetlediği özel bir yıl sonu videosu hazırlıyordu. “Rewind”, yılın viral trendleri, önemli anları ve çevrimiçi kültürdeki diğer olayları özetleyen bir türde yapılıyordu. Ancak bu yıl Google şirketi, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile Rewind 2020 videosunun gelmeyeceğini açıkladı.

Youtube Rewind

Şirket, “YouTube Rewind 2020” hakkında açıklama yaptı

YouTube, konu ile ilgili yaptığı bir açıklamada şunları söyledi:

“2010’dan bu yana, yılı Rewind ile bitiriyoruz: Yılların en etkili içerik oluşturucularına, videolarına ve trendlerine bir bakış. İster sevin ister sadece 2018 Rewind’ı hatırlayın, her zaman sizin için bir kutlama anlamına geliyordu. Ancak 2020 farklı oldu. Ve bu olmamış gibi devam etmek doğru gelmiyor. Yani, bu yıl Rewind’e ara veriyoruz. 

2020’de gerçekleşen pek çok iyiliğin hepiniz tarafından yaratıldığını biliyoruz. İnsanları ayağa kaldırmanın, baş etmelerine yardımcı olmanın ve onları güldürmenin yollarını buldunuz. Zor bir yılı gerçekten daha iyi geçirdiniz. Bir fark yarattığınız için teşekkürler.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
billie eilish therefore i am denince

Billie Eilish'in yeni teklisi "Therefore I Am" yayımlandı

Next Article
12 Kasım Oyun Denince Bugün

Oyun denince bugün - 12 Kasım 2020