Yeni yıl

Yeni yılda sen neredesin?

Takvim yapraklarının yeni yıl 2021’i gösterdiği, kiminin hiç değişiklik hissetmediği hayatlarına karşılık bazılarımızın yüreklerinin umut ve inançla dolu olduğu gün… Sen neredesin? Yeni başlangıçlara inanıyor musun?

Adsiz tasarim 2021 01 01T185704.027 min
Yeni yılda sen neredesin? 9

Eskisinden ne hayır gördük de yenisinden görelim diye düşünenleriniz vardır elbet. Fakat hayat ucu açık bir yol, tıpkı sonunu bulamadığımız bir bilmece gibi. Geleceğin getireceği güzellikleri, akışına kapıldığımız dün ve bugünlerde harcayarak geleceğe umutsuz bakan nesil olmuşuz. Bugünün acısını yarına taşıyarak yarınlarımızı heba edip bu hatanın suçunu hayata atıyoruz. Hiç dönüp kendinize sordunuz mu? Baktığım pencere, odaklandığım nokta geleceğimi temin edebilir mi?

Üzüm üzüme baka baka kararır, güzel günler ise kötülüklere odaklana odaklana. Her yıl aynısını yaptın belki de. Peki bu yıl bir değişiklik yapmaya var mısın? Sevgili okuyucum, beklentim inan ki çok değil. Sadece geçmişten gelen ön yargılarınla kapladığın bu sayfaya bu sene bembeyaz başla. Yalnızca bembeyaz sayfa sun hayata ve bak bakalım, güzellikler seni buluyor mu?

Bu yeni maç

Ardımda bıraktığım yılda acılarım ve girdiğim bu yılda hayallerim var benim. Senin de öyle, biliyorum. Yaşanmışlıklarımız, gücümüzü tüketip umutlarımızı yıkabilir fakat voleybol ya da basketbol oynadıysanız bilirsiniz. Koçlar der ki: “Her set veya her periyot yeniden maça başlama noktasıdır.” 2021 periyoduna başlamaya hazır mısın?

Yeni maç bu… Ve kader değil, galibiyete ya da mağlubiyete karar verecek olan sadece sensin! Kaçırma bakışlarını, top senin ellerinde.

Adsiz tasarim 2021 01 01T190018.984 min
Yeni yılda sen neredesin? 10

Yeni yıl hediyen

Kırılmış, yıkılmış ve her şeye rağmen yüreğinde hala umudunu saklayan güzel insan, bu yıl senin senen olsun. Sana yeni yıl hediyem içi boş bir hediye kutusu, onu sen doldur. Sevdiklerinle, mutluluklarınla ve inandıklarınla… Ve seneye tam bugün dön bak arkana.

Adsiz tasarim 2021 01 01T190318.070 min
Yeni yılda sen neredesin? 11
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Justin Bieber

Justin Bieber'ın Anyone teklisi yayımlandı

Next Article
Flash Player

Hoşça kal Flash Player