Sonic the Hedgehog

Yeni Sonic The Hedgehog filmi ne zaman?

Sonic the Hedgehog, Şubat 2020 tarihinde – COVID-19 salgını dünya çapında sinemaları kapatmadan önce – sinemalarda piyasaya sürüldü ve ABD’deki en yüksek hasılat yapan oyun uyarlaması oldu ayrıca Dedektif Pikachu’yu da geride bıraktı. Şimdi yapımda olan yeni bir film var ve çekim başlangıcı ile potansiyel vizyon tarihleri ​​belli oldu.

Sonic the Hedgehog
Creative BC’de “Emerald Hill” kod adlı bir filmin yapım aşamasında olduğunu gösteren bir listeye işaret edili. Bu, Sonic 2 oyunundaki ilk bölge ve ilk filmin yönetmeni Jeff Fowler da bu filmin yönetmeni olarak gösteriliyor. Bu listenin Sonic the Hedgehog 2 filmi için olduğuna şüphe yok.

Sonic the Hedgehog çekimleri ne zaman başlıyor?

Listeye göre, film 15 Mart 2021’de British Columbia, Kanada’da çekime başlayacak. Çekimler 10 Mayıs 2021’de sona erecek. Konu hakkında henüz kesin detaylar açıklanmadı, ancak orijinal incelemedeki gizli sahne, Tails’in Sonic’i aramaya gittiğini ortaya çıkardı.

Sonic the Hedgehog ne zaman gösterime girecek?

Olaysız çekim yapabileceği varsayılarak filmin 8 Nisan 2022’de gösterime girmesi bekleniyor. İlk film, Sonic’in tuhaf tasarımı sayesinde başlangıçta bir felaket gibi görünüyordu, ancak çoğu incelemede iyi bir puan almayı başardı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Travis Scott

Travis Scott'ın, Fortnite etkinliğinden 20 milyon dolar kazandığı açıklandı

Next Article
Don't Look Up

Don't Look Up filminin çekimleri başladı