xbox series x

Xbox Series X konsolları, raporlara göre aniden kapanıyor

Son zamanlarda birkaç kullanıcı, yeni nesil konsolları Xbox Series X’in herhangi bir nedenle aniden kapandığını bildiren bir paylaşım yayımladı ve görünüşe göre de yalnız değiller.

Adsiz tasarim 12

Bir konuya göre bir poster, yeni nesil Xbox Series X konsolunun bir oyunu başlattıktan birkaç saniye sonra kapanacağını bildirdi. Kullanıcı, bir çare olması umuduyla oyunu yeniden yüklediğini ve tam bir sıfırlama yaptığını açıkladı, ancak bu onun için işe yaramıyor. Aynı veya benzer sorunlara sahip olan başkaları da konuya yorum yaptılar ve diğerleri de yardımcı olabilmek için bazı ipuçları paylaştılar.

Xbox Series X konsolu ne şekilde aniden kapanıyor?

Medya çalışanlarından birisi, Series X konsoluyla aynı sorunları yaşadığını da bildirdi. Konsolun, oyunun başladığı andan itibaren yaklaşık 20 dakika içinde herhangi bir zamanda kapanacağı bilgisini ortaya koydular. Bunu daha da kötüleştirmemek için güç düğmesiyle açmaları gerekiyor, çünkü eşleştirildiği Xbox denetleyicisi çalışmayacaktır.

Dün, birkaç Xbox Series X konsolunu ve Xbox Series S konsolunun bir nedenden ötürü tıklama veya vızıltı sesleri yaydığını ortaya koyan sorunlar paylaşıldı. Umarız ki bu sorunlar büyük ölçekte değildir ve her konsolda olma potansiyeline sahip değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
mezar

31.000 yıllık mezar, bilinen en eski tek yumurta ikizlerini barındırıyor

Next Article
F1

Turkish Grand Prix heyecanı F1 İstanbul'da