wonder woman 1984 denince 1 scaled

Wonder Woman 1984 ne zaman çıkacak?

İlk olarak 2016 yapımı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi ile karşımıza çıkan Wonder Woman karakteri, filmden bir yıl sonra solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. DC çizgi romanlarından uyarlanan filmler arasında en başarılı olanlardan biri olarak görülen filmin devam halkası, bu zamana kadar birçok kez ertelendi. Bugün ise filmin ne zaman ve hangi şekilde izleyici karşısına çıkacağı duyuruldu.

wonder woman 1984

Wonder Woman 1984 filmi ne zaman çıkacak?

Bütün dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, tüm sektörlerde olduğu gibi sinema sektörünü de büyük bir ölçüde sekteye uğrattı. Birçok film ertelendi ve bazı film stüdyoları ise filmlerini dijital platformlarda yayımlamayı tercih etti. Wonder Woman 1984 filmi de bunlardan biri oldu. Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, 25 Aralık’ta hem sinemalarda vizyona girecek hem de HBO Max’te yayımlanacak.

Wonder Woman 1984 konusu

Film, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen bağımsız bir hikâye anlatacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
chaos walking denince

Chaos Walking filminin ilk fragmanı yayımlandı

Next Article
james bond

Hitman geliştiricilerinden James Bond oyunu geliyor