Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 filminden yeni fragman yayımlandı

İlk olarak 2016 yapımı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi ile karşımıza çıkan Wonder Woman karakteri, filmden bir yıl sonra solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. DC çizgi romanlarından uyarlanan filmler arasında en başarılı olanlardan biri olarak görülen filmin devam halkası, bu zamana kadar birçok kez ertelendi. Geçtiğimiz saatlerde ise merakla beklenen filmden yeni bir tanıtım fragmanı yayımlandı.

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 konusu

Film, DC Sinematik Evreni tarafından bakıldığında ana hikâyeye bağlı olmayacak. Adından da anlaşılabileceği gibi, izleyicileri tam olarak geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen bağımsız bir hikâye anlatacak.

Wonder Woman 1984 filmi ne zaman çıkacak?

Bütün dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, tüm sektörlerde olduğu gibi sinema sektörünü de büyük ölçüde etkiledi. Birçok film ertelendi ve bazı film stüdyoları ise filmlerini dijital platformlarda yayımlamayı tercih etti. Wonder Woman 1984 filmi de bunlardan biri oldu. Başrolünde Gal Gadot‘un bulunduğu film, 25 Aralık’ta hem sinemalarda vizyona girecek hem de HBO Max’te yayımlanacak.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Fall Guys

Fall Guys'a 4 yeni kostüm geliyor

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'nin ülkelere göre çıkış tarihleri neler?