Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 açılış sahnesi yayımlandı

İlk olarak “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi ile karşımıza çıkan Wonder Woman karakteri, filmden bir yıl sonra solo filmi ile karşımıza çıkmıştı. Film, DC çizgi romanları arasında en çok sevilenlerden biri olarak görülen bir çizgi romandan uyarlanıyor. Geçtiğimiz saatlerde ise merakla beklenen filmin açılış sahnesi yayımlandı.

Wonder Woman 1984

Film, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da belli olduğu gibi izleyicileri 1984 yılına götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen bağımsız bir hikâye anlatacak.

Gal Gadot‘un Wonder Woman rolü ile geri döndüğü filmde Chris Pine, ilk filmdeki gibi Steve Trevor olarak yer alıyor. Gal Gadot ve Chris Pine’ın yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda; Kristen Wiig ve Pedro Pascal bulunuyor.

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 filmi ne zaman çıkacak?

Koronavirüs salgını, tüm sektörlerde olduğu gibi sinema sektörünü de büyük bir ölçüde sekteye uğrattı. Birçok film ertelendi ve bazı film stüdyoları ise filmlerini dijital platformlarda yayımlamayı tercih etti. Hem sinemalarda vizyona girecek hem de HBO Max’te yayımlanacak film, 25 Aralık’ta ekranlarda sevenleriyle buluşacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
pubg season 10 4k ds 1920x1080 1

PUBG’nin 10. sezonu, yeni harita Haven ile birlikte geldi

Next Article
WandaVision

WandaVision dizisinden yeni fragman yayımlandı