wandavision

WandaVision dizisinden yeni görseller yayımlandı

Disney Plus’ın bu yıl çıkaracağı Marvel yapımlarından olan “WandaVision”, hayranlar tarafından heyecanla bekleniyor. Bugün ise diziden yeni görseller yayımlandı. Marvel Sinematik Evreni’nden tanıdığımız karakterleri barındıran dizi, henüz net bir yayın tarihi açıklanmamış olsa da Aralık 2020’de izleyiciler ile buluşacak.

WandaVision

WandaVision dizisinin konusu

1950’li yıllarda geçecek olan dizi, “Avengers: Infinity War” ile ilgili olacak ve “Avengers: Endgame” filminin ardından yaşananlara da odaklanacak. Yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatlarına odaklanacak “WandaVision”, bu iki karakteri, onların karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. Altı bölümden oluşacak dizi, epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerini harmanlayan bir tür halinde olacak.

WandaVision

Dizide Scarlet Witch, bir diğer adıyla “Wanda Maximoff” karakterini Elizabeth Olsen, “Vision” karakterini ise Paul Bettany canlandıracak. Wanda ve Vision ikilisini zaten Avengers filmlerinde görmüştük. Dizinin oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin yanı sıra; Dennings, Kathryn Hahn ve Randal Park gibi isimler yer alıyor.

2020 yılının aralık ayında Disney Plus’ta izleyiciler ile buluşacak dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Sony, PS5'in çeşitli eksiklerini gideriyor

Next Article
billie eilish therefore i am denince

Billie Eilish'in yeni teklisi "Therefore I Am" yayımlandı