WandaVision

WandaVision dizisi, kamerayla konuşan karakterleri de içerecek

2020 yılı, 2009’dan bu yana sinemalarda bir Marvel filmi olmadan geçirilen ilk yıl oldu. Ancak Marvel Sinematik Evreni hayranları, Ocak 2021‘de Disney Plus’ta yayımlanacak olan WandaVision TV şovu için heyecanlı bir bekleyiş içerisinde.

WandaVision

Marvel patronu Kevin Feige, bir röportajda dizinin klasik Amerikan TV şovlarından etkilendiğini ve aynı zamanda The Office’de olduğu gibi kamerayla konuşmak gibi modern unsurları da dahil ettiğini söyleyerek şov hakkında birkaç ayrıntı daha paylaştı.

Feige: “Televizyonu çok sevdim ve ‘The Dick Van Dyke Show’ ile ‘I Love Lucy and Bewitched’ı çok izledim.” dedi ve şöyle devam etti: “Modern Aile ve Ofis tarzına gidiyoruz. Kamerayla konuşma, titrek kamera, tam bir belgesel tarzı.”

WandaVision

Röportajda Feige, Elizabeth Olsen’ın karakteri Wanda Maximoff yani diğer bir adıyla Scarlet Witch hakkında da konuştu. Infinity hikâyesinden hiçbir karakterin ondan daha fazla acı ve travma yaşamadığını ve aynı zamanda son derece güçlü olduğunu, tüm bunların da WandaVision TV şovunda ilginç hikâyeler anlatma potansiyeli sunduğunu söyledi.

Feige, bu konu hakkında: “Endgame sonrası keşfetmeye değecek gibi görünüyordu. Bu gücün başka kimler farkında? Nereden geldi? Zihin Taşı mı onu açtı?” dedi.

Paul Bettany’nin canlandırdığı diğer ana karakter Visiyon da bir kez daha TV şovunda onu oynamak için geri dönüyor.

WandaVision ne zaman çıkacak?

WandaVision, 15 Ocak‘ta Disney Plus‘a geliyor. Bu, bir yayın platformu olan Disney Plus için sayısız Marvel yan ürünü TV şovlarından ilkidir. Diğerleri arasında; Anthony Mackie ve Sebastian Stan’ın oynadığı The Falcon and the Winter Soldier; Tom Hiddleston’ın oynadığı Loki; Jeremy Renner’ın oynadığı Hawkeye; ve başrolünde Iman Vellani’nin yer aldığı Ms. Marvel bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Fidel Castro

Küba Devrimi'nin lideri Fidel Castro kimdir?

Next Article
Orlog

Assassin's Creed Valhalla'nın zar oyunu Orlog'un fiziksel sürümü geliyor