WandaVision

WandaVision dizisinden yeni fragman yayımlandı

Marvel’ın en sevilen karakterlerinden Wanda ve Vision ikilisini bir araya getirecek olan yeni dizi WandaVision’dan yeni bir tanıtım fragmanı yayımlandı.

WandaVision
WandaVision dizisinden yeni fragman yayımlandı 7

WandaVision konusu ve oyuncu kadrosu

1950’li yıllarda geçecek olan dizi, Avengers: Endgame filminin öncesini odak noktasına alıyor. Dizide Infınıty War filminde Vision’ı kaybeden Wanda depresyona girecek ve güçlerini kullanıp Vision’ın yaşadığı yapay bir gerçeklik yaratacak.

Dizi, Marvel filmleri ile sit-som tarzının bir karışımı olacak. Altı bölümden oluşması planlanan yapımın, bu iki ögeyi nasıl bir araya getireceği ise merak konusu.

Dizinin oyuncu kadrosunda, Marvel Sinematik Evreni’nden daha önceden tanıdığımız bazı isimler yer alacak. Elizabeth Olsen, Wanda Maximoff karakterine hayat verecek. Paul Betthany ise Vision karakterini canlandıracak. Elizabeth Olsen ve Paul Betthany’inin yanı sıra Thor filmlerindeki Darcy karakteriyle tanıdığımız Kat Dennings, Ant-Man and the Wasp’taki Ajan Jimmy Woo rolüyle hatırlayabileceğimiz Randall Park, Kathryn Hanh ve Teyonah Parris gibi isimler yer alıyor.

15 Ocak’ta yayımlanacak olan dizinin yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

WandaVision’dan yeni görseller içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
The Beatles: Get Back

The Beatles: Get Back'den ilk fragman yayımlandı

Next Article
0cac0591 1

Fall Guys, Noel için canlı çekim bir reklam yayımladı