Walker

Walker dizisinden fragman yayımlandı

Supernatural dizisinin yıldızlarından biri olan Jared Padalecki‘nin, Supernatural bittikten sonra Walker adlı bir dizide yer alacağını biliyorduk. Bugün de dizinin yeni bir fragmanı, The CW’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

Jared Padalecki’nin dışında dizinin oyuncu kadrosunda; yine Supernatural dizisinde yer almış Genevieve Cortose Padalecki, The 100 dizisi ile tanınan Lindsey Morgan, Pretty Little Liars dizisinde yer almış Keegen Allen, Grey’s Anathomy dizisindeki rolü ile tanınan Alex Landi yer alıyor.

Walker

Walker konusu

1990’lı yıllarda çekilen ve aynı adlı diziden uyarlanan yeni dizi, dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip, iki çocuk babası Cordell Walker’ı odağına alacak. Cordell, iki yıllık gizli görevinden eve döner ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu fark eder. Eve döndüğünde Cordell; iki çocuğu ile arasında yeniden bir bağ kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesi ile yaşadığı çatışmaları çözecek, yeni ortağı Micki ile bazı benzerliklerini keşfedecek ve eşinin ölümü ile ilgili şüpheye düşmeye başlayacaktır.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
WhatsApp

WhatsApp alternatifi uygulamalar

Next Article

Oyun denince bugün – 7 Ocak 2021