Valorant

Valorant ajanı Killjoy, bir oyun hatası nedeniyle devre dışı bırakıldı

Riot Games, bir oyun hatası nedeniyle Valorant oyuncularının Killjoy ajanını kullanmasını geçici olarak devre dışı bıraktı. Söz konusu hata, oyuncuların ajanın Taret yeteneğini Haven haritasında yeraltına yerleştirmesine izin veriyor. Bu, genellikle sadece 125 cana sahip olan kuleyi temelde herhangi bir düşman hasarına karşı savunmasız hale getirir. Yeteneği kullanan Killjoy, makineyi kulenin ateş ettiği yöne bağlı olarak düşman konum bilgilerini toplamak için de kullanabilir.

Valorant

Valorant’taki bu hatayı önemli yapan ne?

Dahası bu yetenek, söz konusu olan hata nedeniyle vurulamadığı için oyuncular, saldırı bölgesine gelmeleri durumunda düşman ekibine vereceği sürekli hasar nedeniyle tüm bir bomba alanını ele geçirebilirler. Riot Games, Valorant Twitter hesabında bu hatayla ilgili bir paylaşım yaptı ve sorun çözülene kadar ajanın devre dışı bırakıldığını belirtti.

Killjoy hatası, taktiksel atıcıyı vurmak için yapılan en son oyun hatasıdır. Ekim ayında Riot Games, bir dizi teknik sorundan sonra 1.11 yamasını geri almak zorunda kaldı. Yeni ajan Skye’ı eklemesi beklenen güncelleme; bir dizi yetenek, harita açıkları, denge sorunları ve daha fazlasında hatalara neden oldu.

Riot Games, 1.11 yamasının kararlı bir sürümünü hazırladıktan sonra kasım ayı başlarında Skye ajanı oyuna yeniden eklendi. Bir sonraki güncelleme olan 1.13 yaması 8 Aralık‘ta piyasaya sürülecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Bungie

Bungie, üç yıldır yeni oyunlar üzerinde çalışıyor

Next Article
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit, satranç satışlarında büyük bir artış sağladı