Unto The End

Unto The End, aralık ayında Xbox Game Pass’e çıkacak

Bir babanın eve umutsuz yolculuğunu anlatan sinematik 2D platform oyunu Unto the End, PC ve Xbox One için Xbox Game Pass’e geliyor. Yayıncısı Big Sugar olan ve 2 Ton Studios tarafından geliştirilen Unto the End, 9 Aralık‘ta; PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Stadia‘ya çıkışını yapacak ve Nintendo Switch sürümü 17 Aralık‘ta diğerlerinden biraz sonra piyasaya sürülecek.

Unto The End

Unto the End’de oyuncuları neler bekliyor?

Oyunun basın bültenine ve Steam sayfasına göre oyun, eşi benzeri olmayan dövüş sistemi, karanlık mağaralar ve seyrek açık alanlarda zorlu bir maceraya atılırken beceri ve ustalığa da odaklanıyor. Kılıç dövüşleri zorlu ama adil olacak şekilde tasarlandı; burada doğaçlama ve gözlem, hayatta kalmanızın anahtarıdır. Her karşılaşma özenle hazırlandı. Kendi motivasyonları ve dünyada bir yeri olan zeki rakiplere karşı meydan okuduğunuzu görecek.

Karı ve kocadan oluşan geliştirme ekibinin yarısı olan Stephen Danton: “Unto The End, son birkaç yıldır günümüzün odak noktası olmuştur ve oyuna şimdiden böylesine harika bir yanıt almak harikaydı.” dedi ve şöyle devam etti: “Ama şimdi Unto’nun çıkışını dört gözle bekliyoruz ve yarattığımız dünyayı ve macerayı deneyimleme şansı olan herkese teşekkür ediyoruz.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Star Wars

Star Wars Squadrons güncellemesi, Xbox Series X için 120 FPS desteği ekliyor

Next Article
GreedFall

Fantezi RPG oyunu GreedFall, PS5 ve Xbox Series konsollarına geliyor