Travis Scott

Travis Scott markalı bir PlayStation 5 geliyor olabilir

Yeni bir rapora göre, Travis Scott markalı bir PlayStation 5 gelebileceği iddia ediliyor. Yakın zamanda, Scott’ın Forbes profili, rapçi ve Sony arasında ortak markaya sahip bir PS5 konsolunun, oyun şirketiyle yakın zamandaki stratejik yaratıcı ortaklığının bir parçası olarak çeşitli iş birlikleri olabileceğini iddia ediyor.

Travis Scott

Travis Scott ile birlikte planlanan projeler neler?

Raporda, ortak markalı konsolun yanı sıra, Sony ile yapılan anlaşmanın rapçi tarafından tasarlanan yepyeni bir video oyununa da yol açabileceği iddia ediliyor. Ancak Scott, Forbes’a her şeyin önümüzdeki birkaç hafta içinde ortaya çıkacağını söyleyerek potansiyel sürümler konusunda sıkı durdu.

Travis Scott, ekim ayında Sony ve PlayStation markasıyla bir dizi yenilikçi projede iş birliği yapacağını duyurdu, ancak ayrıntılar o sırada açıklanmadı. Ayrıca raporda, rapçinin bu ortaklıktan, nisan ayında sanal Fortnite konseri için elde ettiği hasılat miktarına eşit olan yaklaşık 20 milyon ABD Doları kazanmasının beklendiği iddia ediliyor.

Travis Scott

Bu dijital etkinlikte, 12,3 milyondan fazla eşzamanlı oyuncu bu çevrimiçi etkinliğe uyum sağlayarak Fortnite rekorunu kırdı. Sanal konser sırasında Scott, Kid Cudi’nin yer aldığı yeni bir şarkı olan “The Scotts”ı da piyasaya sürdü.

Bu yılın başlarında Scott, kendi McDonald’s menüsünü de piyasaya sürdü. Adını plak şirketinden alan Cactus Jack yemeği 4 Ekim’e kadar mevcuttu ve peynir, domuz pastırması ve marul ile bir Quarter Pounder, barbekü soslu patates kızartması ve bir Sprite içeriyordu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Don't Look Up

Don't Look Up filminin çekimleri başladı

Next Article
obama

Obama, Trump'ın başkanlığı hakkında bir komedi skeci çekecek