Total War Saga

A Total War Saga: Troy’a çok oyunculu oynama özelliği geliyor

13 Ağustos tarihinde  çıkışını yapmasından bu yana A Total War Saga: Troy, yavaş yavaş yeni özellikler ve içerikler ekliyor. Bu hafta nihayet en çok beklenen özelliklerinden birisi ekleniyor. Eklenecek yeni özellik ise çok oyunculu modu. Artık Total War oyuncuları, oyunda rakiplerine karşı pratik yapmak için biraz zamana sahip oldular, 26 Kasım Perşembe itibariyle de diğer yedi oyuncuyla karşı karşıya gelebilecekler.

Total War Saga

Total War Saga: Troy’un çok oyunculu modu nasıl olacak?

Rock Paper Shotgun tarafından bildirildiği üzere, çok oyunculu oyun modu güncellemesi oyuna hem rekabete dayalı hem de iş birliğine dayalı bir hava katacak. Rekabetçi oyunlar, yedi oyuncuya kadar özel maçlara izin verecek ve ayrıca oyunun birçok topluluk yapımı özel haritasından birisinde de düzenlenebilecek.

Co-op oyun modu, oyunun kampanyası boyunca bir arkadaşınızla birlikte oynamak için takım oluşturmanıza izin veriyor, ancak tam olarak nasıl çalışacağına dair çok fazla ayrıntı yok. 26 Kasım tarihinde çıkacak çok oyunculu modu bir beta sürümü olduğundan, düzeltilmesi gereken bazı hatalar ve karışıklıklar ile karşılaşabilmeniz çok mümkün olacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Google Stadia

Google Stadia, 400'den fazla oyun içerecek

Next Article
Red Dead Online

Red Dead Online, bağımsız bir oyun olarak piyasaya sürülecek