The Worl Ends With You

The World Ends With You animesinin aksiyon dolu ilk fragmanı yayımlandı

Square Enix’in, oyun eleştirmenlerince beğenilen The World Ends With You video oyunları serisi; Square Enix, DOMERICA ve Shin-Ei Animation tarafından 2021 yılının Nisan ayında gösterime girecek bir anime filmi oluyor. Hayranların favori karakterleri olan Neku, Shiki, Beat, Rhyme ve Joshua da bu yeni fragmanda yer alıyor.

The Worl Ends With You

The World Ends With You hikâyesi

Hiç ilgisi olmayanlar için hikâye, Tokyo’daki ünlü Shibuya alışveriş bölgesinin kurgusal bir versiyonunda geçiyor. Realground’da gündelik yaşam devam ederken, seçilen ölüler, aynı zamanda Reapers Game’in de mekanı olan Underground adı verilen alternatif bir varoluş düzlemine getiriliyor.

Ana hikâye, Neku’yu her hafta ortakları Shiki, Joshua ve Beat ile eşleştirdiği oyunu oynadığı üç hafta boyunca takip ediyor. Ortaklarıyla arkadaşlıklarını geliştirdikçe, oyunun kurallarını anlamaya başlıyor.

The World Ends With You oyunu ne zaman çıkacak?

Fragman, Neku’nun her bir ortağıyla birlikte çalıştığını ve kendi ölümünün ardındaki gizemi gösteriyor. Nisan ayındaki animeye ek olarak, NEO: The World Ends With You adlı bir devam oyununun 2021 ortalarında PlayStation 4 ve Nintendo Switch’te yayımlanacağı duyuruldu.

Animenin yayımlanan fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
The World Ends With You

NEO: The World Ends With You oyunu duyuruldu

Next Article
Fidel Castro

Küba Devrimi'nin lideri Fidel Castro kimdir?