The Witcher

The Witcher 2. sezonundan ilk sahne paylaşıldı

Oyun ve fantastik edebiyat evreninin ünlü yapımlarından olan The Witcher, geçtiğimiz yıl Netflix çatısı altındaki dizi uyarlaması ile seyircilere sunulmuştu. Dizi, yayımlanmasının ardından hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmış ve bunun ardından da geçtiğimiz ay 2. sezon çekimleri başlamıştı. Bugün ise Netflix, resmi Twitter hesabından paylaşmış olduğu yeni bir gönderi ile dizinin merakla beklenen 2. sezonuna dair ilk sahnenin senaryosunu yayımladı.

The Witcher 2. sezon ne zaman?

Netflix, dizinin göreceği ilgiden o kadar emindi ki daha ilk sezonu bile yayımlanmadan 2. sezon için onay vermişti. İlk sezonun ardından ise yeni sezonun tarihi merak edilmeye başlandı. 2. sezon ile ilgili net bir tarih verilmese de 2021’in ilk yarısında seyirci karşısına çıkması bekleniyor. Ancak geçtiğimiz günde Henry Cavill‘ın sette yaşadığı talihsiz sakatlık ve Koronavirüs salgını gibi faktörler, çıkış tarihini olumsuz yönde etkileyebilir.

The Witcher
The Witcher 2. sezonundan ilk sahne paylaşıldı 7

The Witcher konusu

Yüz yılı aşkın bir süredir barış içinde yaşamakta olan insanlar, cüceler ve elfler arasındaki kardeşlik birden sona erer. Bunun ardından ise yeni bir ırklar arası savaş doğar. The Witcher olarak ad salmış olan acımasız bir suikastçı olan Geralt ise vadedilen bir çocuğun doğumunu beklemektedir. Bu çocuk, tüm dünyanın dengesini değiştirebilecek bir güce sahiptir.

Dune HBO Max’te yayımlanmayabilir adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Dune

Dune, HBO Max'te yayımlanmayabilir

Next Article
Batwoman

Batwoman 2. sezonundan poster yayımlandı