The Beatles: Get Back

The Beatles: Get Back’den ilk fragman yayımlandı

Ünlü yönetmen Peter Jackson‘ın ortalama 1 buçuk yıldır üzerinde çalışmış olduğu The Beatles: Get Back projesinden ilk fragman yayımlandı. Tüm zamanların en iyi müzik grupları arasında gösterilen The Beatles grubuna odaklanacak olan belgeselin fragmanı, grubun resmi YouTube kanalı üzerinden izleyiciler ile buluştu.

The Beatles: Get Back
The Beatles: Get Back'den ilk fragman yayımlandı 7

The Beatles: Get Back konusu

Belgesel film, yönetmen Peter Jackson ile ekibi tarafından, grubun daha önce hiç görülmemiş olan 56 saatlik görüntüsünden oluşacak ve “Let It Be” isimli albümlerinin yapım aşamasına odaklanacak.

Normal şartlarda 4 Eylül’de çıkması planlanan belgesel, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelendi. Disney, yeni tarih olarak 27 Ağustos 2021’i işaret etti.

Belgeselin yönetmeni, henüz yayımlanmasına 1 yıl olan yapımdan yayımladığı fragman hakkında şöyle söyledi: “Şu anda kurgunun yarısına geldiğimizi söyleyebilirim. Ancak çok sabırlı olduğunuz ve film 2021’e kadar ertelendiğinden dolayı elimizdekilere dair size küçük, sinsi bir ön izleme sunmak için iyi bir zaman olduğunu düşündük.”

Belgesel filmin yayımlanan fragmanının hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Death to 2020

Death To 2020 fragmanı yayımlandı

Next Article
WandaVision

WandaVision dizisinden yeni fragman yayımlandı