Star Wars

Star Wars Squadrons güncellemesi, Xbox Series X için 120 FPS desteği ekliyor

EA Motive, Star Wars Squadrons için bir dizi yeni nesil iyileştirmenin yanı sıra yeni kozmetikler ve daha fazlasını ekleyen yeni bir güncelleme yayımladı. Bu yeni gelen güncelleme, yeni piyasaya sürülen Xbox Series X ve Series S konsollarında 120 FPS‘e kadar ve 4K çözünürlük için destek içeriyor ve oyuncuların gelişmiş görsellere veya gelişmiş performansa öncelik verme seçeneklerini de içeriyor.

Star Wars

Yeni Star Wars Squadrons güncellemesi neler içeriyor?

PS5 tarafında, Star Wars Squadrons oyununa TV’ler ve monitörler için değişken çerçeve desteği eklendi. Geliştirilmiş görsel kalitesi ve aydınlatması da aldı. Konsol için görsel kalite iyileştirmelerinin neler içerdiği ise şu anda belli değil.

Güncelleme, yeni nesil iyileştirmelerin yanı sıra, Dogfight ve Filo Savaşları modları için Foster Haven haritasını da ekliyor. Foster Haven haritası daha önce oyunun giriş görevlerinde de yer almıştı, ancak artık çok oyunculu modlar için kullanıma sunuldu.

Ayrıca, geliştirilmiş bir maç eşleştirme desteği tanıtıldı. Konsolların nesiller arası farklılıkları nedeniyle oyuncular, maçlar için oldukça farklı yükleme süreleri yaşıyorlar. Şimdi ise bir maç başladığında yüklemeyi bitirmemiş olan oyuncular, her şeye yeniden başlamak yerine devam eden maça katılmak için ek bir zaman penceresine sahip olacaklar.

Adsiz tasarim 84

Ayrıca, iki yeni Starfighter boyaması ve Luke Skywalker’ın Dagobah gemisine dayanan bir X-Wing görünümü de dahil olmak üzere kozmetikler için daha fazla seçenek tanıtıldı.

Ayrıca güncelleme, hangardan yeniden konuşlandırıldıktan sonra oyuncu ekranlarının kararması, kullanıcı arayüzünde yapılan değişiklikler, VR çözünürlük güncellemeleri ve daha fazlası için hata düzeltmelerini de içeriyor.

Ücretsiz güncelleme, EA‘nın oyunun çıkışı sonrası içerik alacağını duyurmasından bir hafta sonra geldi, ancak stüdyo tekrar tekrar temel oyunun bitmiş bir ürün olduğu konusunda ısrar etti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege yeni nesil yaması gelecek hafta geliyor

Next Article
Unto The End

Unto The End, aralık ayında Xbox Game Pass'e çıkacak