Star Wars

Star Wars: Knight of the Old Republic 2 akıllı telefonlara geliyor

Star Wars hayranları nihayet Old Republic’e geri dönebilir. Salı günü, geliştirici Aspyr Media, 2004 cult-classic RPG Star Wars: Knights of the Old Republic 2’nin; iPhone, iPad ve Android için Sith Lords’ın yeni güncellenmiş bir sürümünü yayımladığını duyurdu.

Star Wars

Star Wars: Knight of the Old Republic 2 içeriği

Başlangıçta Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen The Sith Lords, Jedi düzenini sonsuza dek yok etme niyetinde olan bir Sith planını engellemek için galakside çeşitli insanlarla ekip kurması gereken yalnız bir Jedi sürgününün hikâyesini anlatıyor. Tabii ki orijinal Eski Cumhuriyet Şövalyeleri’nde olduğu gibi bunu, ya gücün aydınlık veya karanlık tarafını kucaklayarak ya da yolculuğunuz boyunca hem sürgünü hem de oyunun hikâyesini etkileyen önemli kararlarla başarabilirsiniz.

Aspyr’e göre Knights of the Old Republic 2’nin bu yeni sürümü, özellikle mobil cihazlar için optimize edildi. Oyunun orijinal sürümünden bu yana mod geliştiricileri, Obsidian’ın yarıda bıraktığı içeriği yeniden güncellemek ve geri yüklemek için çalıştı. Maalesef basın bülteninde bu içeriğin hiçbirinden bahsedilmiyor ve mobil cihazlara gelmesi pek olası değil.

Knights of the Old Republic 2, mobil cihazlarda App Store veya Google Play üzerinden 18 Aralık’ta 14,99 dolara satışa sunulacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'nin tüm platformlar için indirme boyutları açıklandı

Next Article
uefa storyboard 9

Şampiyonlar liginde temsilcimiz Başakşehir, ırkçılık sebebiyle sahadan çekildi