Soul

Soul filminin çıkış tarihi ertelendi

Hepimizin hayalleri var değil mi? Peki bunları gerçekleştirmek için ne kadar çabalıyoruz? Çoğu insan tam olarak istediği hayatı maalesef ki geçiremiyor. Bunun için karşımıza çıkan her fırsatta bu hayaller için çaba göstermeliyiz.

Adsiz tasarim 21
Soul filminin çıkış tarihi ertelendi 7

Ters Yüz, Yukarı Bak ve Coco’nun yapımcıları, bu filmin de yapımcılığını üstleniyor. Film, 19 Haziran 2020’de vizyona girecekti ama tüm dünyayı etkisi altına alan ve küresel çapta bir sağlık problemi oluşturan COVID-19 sebebiyle ertelenmişti. Geçtiğimiz ay Disney, filmin yeni vizyon tarihini belirlemişti. Film, 29 Ocak 2021’de sinemalarda olacaktı ancak bugün Disney Studios Türkiye sosyal medya hesabından tarihin 12 Şubat 2021’e ertelendiğini duyuruldu.

Soul filminin konusu

Ana karakterimiz Joe Gardner, ortaokulda bir orkestra öğretmeni. Ancak hayali, bir caz grubunda piyanist olmaktır. Bir gün hayatının şansını yakalar ve şehrin en iyi caz grubunda çalma hakkına sahip olur. Eve dönerken attığı yanlış adım sonucunda kendini başka bir dünyada bulur. Burası; ruhların kişiliklerini, kendine özgü huylarını ve ilgi alanlarını,dünyaya gelmeden önce edindikleri yerdir. Joe, hayatına geri dönmenin yollarını ararken bazı sorularının da cevabını bulacaktır.

Soul filminin Türkçe dublajlı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
calico switch hero 2

Calico oyunu yayımlandı

Next Article
thumb 1920 1104367 1

Among Us’a çapraz oyun özelliği geliyor