Sony

Sony, Rick ve Morty’nin yer aldığı PS5 reklamını yayımladı

Sony, 30 saniyelik ilginç bir PlayStation 5 reklamı sunmak için Adult Swim’in arkadaşı olan bilim adamları Rick ve Morty ile ortaklık kurdu.

İkisi, Morty’nin ebeveynlerinin oturma odasında beliriyor, Rick paraya çok benzeyen şeyleri sayıyor ve Morty ise PlayStation 5’in solunda duruyor. Rick, Morty’ye “şey hakkında konuşmasını” söylüyor, Morty ise kekeleyerek bazı PS5 noktalarını listelemeye başlıyor.

Sony

Sony nasıl bir reklam iş birliği yaptı?

Sony‘nin yeni iş birliği reklamında Morty, konsolun beyaz IKEA görünümlü bir masanın üzerinde dikey olarak durduğu sağa işaret ederek: “Bu, PlayStation 5.” diyor ve şöyle devam ediyor: “Gerçekten hızlı, süper hızlı. Bu, uzun yükleme ekranlarından çok daha kısa, biliyor musun?” Rick’e göre “onlar”, ikisinin PlayStation 5’in hızından gerçekten bahsetmesini istediler çünkü hızlı yükleme süreleri onlar için gerçekten önemli.

Morty daha sonra çok kısaca DualSense’in özelliklerinden bahsediyor. Controller’daki dokunsal geri bildirimden ve omuz düğmelerinde bulunan ayarlanabilir dirençten bahsediyor. Ama Morty konsolu bloke ediyor ve Rick bunu yapmamasını söylüyor çünkü bunu çekimde istiyorlardı. Reklam, Rick’in kameraya her zamanki gibi ettiği bir grup küfürden sonra “git PS5 oynamaya”  demesiyle sona eriyor.

Bu, Sony’nin yayımladığı ilk iş birliği projesi değil. Daha önce Amerikalı rapçi Travis Scott ile bu yeni konsolu tanıtmak için bir ortaklık kurmuştu.

PlayStation 5 artık tüm dünyada mevcut, ancak elde edilmesi oldukça zor. Ancak GameStop ve Walmart, Black Friday için raflarını zamanında doldurmayı planlıyor .

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Peacock

Aralık'ta Peacock: Tremors ve düzinelerce film geliyor

Next Article
Black Panther

Black Panther 2 çekimlerine Temmuz 2021'de başlanacak