Shameless

Shameless 11. sezon fragmanı yayımlandı

İlk kez 2011 yılında izleyici karşısına çıkan Shameless dizisinin 11. sezon fragmanı yayımlandı. 6 Aralık 2020 tarihinde yayımlanacak olan 11. sezon, dizinin hikâyesini sona erdirecek final sezonu olacak. Dizinin 11. sezonunda, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs’e de değinilecek.

Shameless

Shameless 11. sezon konusu

Dizinin 11. sezonunda Frank, geçmiş yıllarda alkolizm ve uyuşturucu bağımlılığının yıprattığı aile bağlarıyla yüzleşmeye çalışacak. Bu sırada da Lip (Jeremy Allen), ailenin yeni reisi olmaya çalışacak. Yeni evlenen Ian (Cameron Monaghan) ve Mickey (Noel Fisher) ise bir ilişki içinde olmanın sorumluklarını irdeleyecek. Ama bu evlilik sadece kendi ilişkilerini etkileyemeyecek. Ian ve Mickey geçen sezonda evlenmişti ve Mickey’in babası Terry (Dennis Cockrum), evliliklerini engellemek için düğünü sabote etmeye çalışmıştı. Bu yüzden de 11. sezonda, Gallagher ve Milkovich ailelerinin arasındaki kavgayı izleyeceğiz.

Deb ise yeni sezonda bekar bir anne olmanın sorumluluklarına alışmaya çalışan bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Carl (Ethan Cutkosky), yeni bir kariyer bulmaya çalışırken Kevin (Steve Howey) ve Veronica (Shanola Hampton) da yaşadıkları zorlu hayatın savaşmaya değer olup olmadığına karar vermeye çalışacak.

Dizinin yayımlanan yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Square Enix

Square Enix, geliştiricilerinin kalıcı olarak evden çalışmasına olanak sağlayacak

Next Article
Gta 6

Hayranlar, GTA 6 için olası bir ipucu buldu