Serious Sam

Serious Sam’in klasik 3 oyunu, Switch’e geliyor

Zamanında oynayanları yerine çivileyen ve çocukluklarına renk katan Serious Sam, dördüncü oyunu Serious Sam 4: Planet Badass ile birlikte bu yılın başlarında PC ve Stadia platformlarında piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise ilk üç serisiyle beraber yakında Switch’e geliyor. Serious Sam HD: The First Encounter , Serious Sam HD: The Second Encounter ve Serious Sam 3: BFE gibi, oyunculara nostalji yaşatacak oyunlardan oluşacak olan koleksiyon, Serious Sam Collection ismiyle piyasaya giriş yapacak.

Serious Sam Collection ne zaman çıkacak?

Switch SeriousSamCollection Hero
Bu üç oyun başlığı altında çıkacak olan koleksiyon, 17 Kasım tarihinde Nintendo Eshop’ta satışa sunulacak. Ayrıca bu koleksiyon, bölünmüş ekranlı ölüm maçı ve 4 oyuncuya kadar da co-op modunu destekleyecek. 4.1 GB boyutunda olan bu koleksiyon, yakın zamanda geliştiricisi Croteam’i satın alan Devolver Digital tarafından paylaşıldı.

Serious Sam Collection fiyatı ne kadar olacak?

nintendo hits milestone as download sales exceed packaged goods eshop improvements incoming
17 Kasım tarihinde Nintendo Eshop’ta satışa sunulacak paket, $30 fiyatıyla çıkış yapacak. Bu, serinin bir Nintendo ev konsolunda ilk çıkışı olacak. Game Boy Advance, 2004 yılında kendi Serious Sam oyunu olan Serious Sam Advance’e sahip olmuştu, ama bu özel bir şey değildi.

Bu koleksiyon için, serinin hayranlarına oldukça tanıdık gelecek bir ilk bakış fragmanı yayımlandı. Hemen aşağıdan bu fragmanı izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
apple-denince

Apple'ın M1 işlemcili ilk Macbook'ları tanıtıldı

Next Article
Rocket League

Rocket League, yeni nesil yükseltmelerle artık daha hızlı