Samsung

Samsung Galaxy S21, genişletilebilir depolama seçeneğini kaldırabilir

Samsung Galaxy S21 için söylentilere göre 14 Ocak lansman tarihi yaklaştıkça, ne bekleyeceğimiz hakkında hala bilgi sızdırılıyor ve S serisi bu yıl genişletilebilir depolama seçeneğini kaldıracak gibi görünüyor.

Ünlü haberci Roland Quandt, S21 modellerinin hiçbirinin bir hafıza kartı okuyucusuyla gelmeyeceğini açıklamak için Twitter’a gitti ancak S20 telefonlarının tümü, kullanıcılara depolama kapasitesini artırmak için bir karta yerleştirme seçeneği sunmuştu.

Genişletilebilir depolama desteği, Samsung‘un yıllar içinde ileri geri gittiği bir şey ancak şimdi zamanı dolmuş gibi görünüyor. Yerleşik depolama kapasitelerinin artmasıyla ve bulut akış hizmetlerinin oldukça yaygın olduğu düşünüldüğünde, belki de düşünce yerel depolama artık eskisi kadar önemli değildir.

Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21, genişletilebilir depolama seçeneğini kaldırabilir 7

Samsung cihazlarında birlikte verilen şarj aleti hakkında

Birlikte verilen akıllı telefon şarj cihazının efsanesi de başka bir değişiklik daha yaptı ve Quandt ayrıca: “Bazı pazarlar kutuda hala bir şarj cihazı alabilirken diğerleri almayabilir.” dedi.

Apple’ın akıllı telefon şarj cihazlarını, hem çevre hem de şirket kar marjları için faydaları olan isteğe bağlı ekstralar yapma eğilimini başlattığını hatırlayabilirsiniz – ki bu zaten bazı rakipleri tarafında alay konusu olmuştur.

Şimdi bu rakipler, 2021’de birlikte verilen şarj cihazını kaldırmayı planlayanlar arasında Xiaomi ve Samsung ile aynı şeyi yapıyor gibi görünüyor. Quandt haklıysa, bazı pazarlarda yine de kutuda bir Samsung Galaxy S21 şarj cihazı bulunabilir.

Çoğu kaynak, 14 Ocak’ta Galaxy S21 için bir açıklamayı işaret ediyor ve şimdi etkinlik daveti bile sızdırıldı. Genişletilebilir depolama desteği kaldırılıyorsa, ihtiyaç duyacağınız tüm kapasiteye sahip bir model satın aldığınızdan emin olun.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Adsiz tasarim 2021 01 03T204156.524 min

Devil May Cry'ın yönetmeni yepyeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Next Article
Xbox

Microsoft, Xbox Series X'de stok kıtlığı problemi yaşıyor