Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds Pro’nun videolu sızıntısı

Samsung’un yakın bir zamanda piyasaya süreceği kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro, YouTuber Digital Slang tarafından bir video paylaşılarak yine sızdırıldı. Video, kulaklıkların teknik özelliklerini doğrulamanın ve bize gerçek kelimede nasıl göründüklerine dair bir fikir vermenin yanı sıra, nasıl performans gösterdiklerine dair bazı ilk izlenimleri de veriyor.

Galaxy Buds Pro özellikleri

Önceki raporları tekrarlayan Digital Slang, kulaklıkların toz ve suya dayanıklılık derecesinin IPX7 olduğunu, kablosuz şarjı desteklediğini ve aktif gürültü giderme özelliğine sahip olduğunu söylüyor.

Ayrıca, kullanıcının kulaklıkları takarken etrafta neler olup bittiğini duymasını sağlayan bir şeffaflık modu da mevcut. Digital Slang’a göre, kulakiçi kulaklıkların şeffaflık modu, bir çift kulaklıktan duyduğu en iyi şeyler arasında ancak gürültü giderme, Apple’ın AirPods Pro’nun sunduğu özelliklerin altında kalıyor.

Adsiz tasarim 2021 01 04T194317.834 min
Samsung Galaxy Buds Pro'nun videolu sızıntısı 7

Video, geçen ay kulaklıklarla ilgili sızdırılan birçok ayrıntıya katkıda bulunuyor. Pil ömrü, görünüşe göre kulaklıklardan 8 saate kadar oturacak, şarj kutusuyla eşleştirildiğinde 28 saate yükselecek ve Samsung’un önceki kablosuz kulaklıkları olan Galaxy Buds Live’ın özelliklerine benzer bir etki oluşturacak.

Tüm bilgiler, Samsung‘un resmi olarak 14 Ocak’ta gerçekleşecek olan bir sonraki Unpacked etkinliğinde Galaxy Buds Pro’nun açıklanacağına işaret ediyor. Etkinlikte beklenen diğer cihazlar arasında Galaxy S21 serisi akıllı telefonların yanı sıra Samsung’un Tile benzeri izleme cihazları da yer alıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Adsiz tasarim 2021 01 04T190914.927 min

Ubisoft+'ın Xbox Game Pass'e geçeceği söylentileri doğru mu?

Next Article

Oyun denince bugün – 4 Ocak 2021