Riverdale

Riverdale 5. sezon fragmanı yayımlandı

The CW’nin, Archie Comics çizgi romanından uyarlanan Amerikan gençlik drama dizisi Riverdale, 26 Ocak 2017’de yayın hayatına başlamıştı. Geçtiğimiz yıl 4. sezonun yayımlanan dizinin, 7 sezonluk bir anlaşması bulunuyor. Şimdi ise dizinin merakla beklenen 5. sezonundan bir fragman yayımlandı.

2020’nin temmuz ayında başlanması beklenen dizinin 5. sezon çekimleri, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiyle birçok yapım gibi ertelenmişti. Ancak geçtiğimiz eylül ayında, dizinin 5. sezon çekimlerine tekrardan başlandı.

Riverdale

Riverdale 5. sezon hakkında bildiklerimiz

İlk olarak dizinin 5. sezonundan önce, 4. sezondan geriye kalan 3 bölüm yayımlanacak. Normalde her sezonunda 22 bölüm bulunan dizinin bu sezonunda Koronavirüs nedeniyle daha az bölüm bulunabilir. Ayrıca dizinin yeni sezonunda 7 yıllık bir zaman sıçraması olduğu da Lili Reinhart tarafından doğrulanmıştı.

Başrollerinde; Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, KJ Apa, Madelaine Petsch ve Vanessa Morgan‘ın yer aldığı dizide, önceki sezonlardan hatırlayabileceğimiz Charles Melton ve Casey Cott’ı bu sezon da tekrar göreceğiz. Aynı zamanda 4. sezondan sonra ayrılacağı söylenen Skeet Ulrich‘in, 5. sezondan sonra tam zamanlı olarak yer almayacağı da kesinleşen bilgiler arasında yer alıyor.

Kalan bölümleri 20 Ocak 2021’de yayımlanacak olan dizinin, 5. sezon fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Medal of Honor

Medal of Honor: Above and Beyond'un astronomik sistem gereksinimleri

Next Article
GTA Online

Yeni GTA Online fragmanı, Cayo Perico Heist'in egzotik ortamını gösteriyor