Red Dead Online

Red Dead Online Standalone, oldukça iyi bir indirimle çıkışını yaptı

Red Dead Online artık bağımsız bir indirme olarak mevcut, yani Red Dead Redemption 2’yi satın almanıza gerek kalmadan kendi maceranıza başlayabilirsiniz. Çok oyunculu oyun; Xbox One, PS4 ve PC’de (Steam, Epic Games Store ve Rockstar Games Launcher) çıktı. Bir Xbox Series XSeries S veya PlayStation 5 aldıysanız Red Dead Online’ı geriye dönük uyumluluk yoluyla oynayabilirsiniz.

Red Dead Online

Red Dead Online’ı konsollarda oynamak için ne gerekiyor?

Konsollarda oynamak için Xbox Live Gold ve PlayStation Plus gerekli olacaktır, ancak size %75 indirim hakkı vererek sadece $5’a giriş yapabilmenize izin veriyor. Oyun, özel olarak PC platformunu da kapsayacak ve bu durum 15 Şubat 2021’e kadar devam edecek. Bundan sonra bağımsız mod 20 dolara satışa sürülecek. Red Dead Online bağımsız sürümünün duyurusu, daha sonraki bir tarihte tam Red Dead Redemption 2 sürümüne yükseltme yolundan da bahsetti, ancak henüz herhangi bir fiyat açıklanmadı.

Grand Theft Auto Online’da olduğu gibi, geliştirici Rockstar, oyunu ek etkinlikler, ödüller, oyun içi donanım ve daha fazlası da dahil olmak üzere sık sık yeni içeriklerle güncelliyor. Amerikan sınırını keşfetmekte ve sizi en çok ilgilendiren rollere yatırım yapmakta özgürsünüz. İster kötü şöhretli haydutlardan oluşan bir çete oluşturun isterseniz de kendinizi ülkenin en korkunç vahşi yaşamına adayın.

Red Dead Redemption 2’yi tamamen atlamak ve Red Dead Online’a dalmak cazip olsa da geçmiş neslin en çok beğenilen tek oyunculu hikâyelerinden birini kaçırıyor olacaksınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Halo Infinite

Halo Infinite geliştiricileri, battle-royale iddialarına "asılsız" dedi

Next Article
Bullet Train

Hiroyuki Sanada, Bullet Train kadrosuna katıldı