Red Dead Online

Red Dead Online, bağımsız bir oyun olarak piyasaya sürülecek

Rockstar Games, Red Dead Online’ın yakında bağımsız bir oyun olarak satışa sunulacağını duyurdu. 1 Aralık’ta oyuncular, ana oyuna ihtiyaç duymadan Red Dead Online’ı satın alabilecekler. Başlangıç fiyatı 4,99 dolar karşılığında PlayStation ve Xbox konsollarıyla birlikte PC’de de satışa sunulacak. 15 Şubat 2021‘de ise fiyat 20 dolara yükselecek.

Red Dead Online

Red Dead Online boyutu ne kadar olacak?

Yükleme boyutunun, önemli miktarda disk alanı kaplayan 123 GB olduğu söyleniyor. Bir Rockstar Games blog yazısı ayrıca Red Dead Online’ın, Red Dead Redemption 2: Hikaye Modu’nun kilidini açma seçeneğini de içereceğini belirtiyor. Bu da oyunun tek oyunculu kampanyasının üzerine kurulduğunu ve henüz satın almamış oyuncuları hedeflediğini gösteriyor.

 

Red Dead Online’da ne gibi oyun modları bulunacak?

Oyuncuların, Ödül Avcıları veya Tüccarlar gibi beş uzmandan birinin rolünü doldurmaları mümkün olacak. İki ila dört oyuncu aralığında oynanabilecek hikâye tabanlı ortak görevlerin yanı sıra rekabetçi oyun modları da mevcut olacak.

Bu görevlerin dışında ve rekabetçi çok oyunculu oyuncular; poker gibi etkinliklere katılmak, kaynak toplamak veya hayvanları avlamak gibi açık dünyadaki farklı zorluktaki görevleri günlük olarak tamamlayarak da kendilerini dinlendirebilirler.

Red Dead Online

Ödül Avcısı rolü bir güncelleme alırken yeni bir güncellemenin de önümüzdeki hafta yayımlanması planlanıyor. Yeni suçluların izini sürmek için hazır olacak ve ölçeklenecek on yeni Ödül Avcısı rütbesi olacak. Yeni efsanevi ödüller ve 100 kademeli bir Outlaw Pass‘i de içerecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Total War Saga

A Total War Saga: Troy'a çok oyunculu oynama özelliği geliyor

Next Article
Square Enix

Square Enix, geliştiricilerinin kalıcı olarak evden çalışmasına olanak sağlayacak