Ready Player Two

Ready Player Two için çalışmalar başladı

Yönetmen Steven Spielberg‘ün aynı adlı romandan uyarladığı ve ilk olarak 2018 yılında vizyona girmiş olan Ready Player One filmi, hem eleştirmenler hem de seyircilerden oldukça olumlu eleştiriler almıştı. Ready Player One, gördüğü bu büyük ilginin ardından yönetmen Steven Spielberg’ün son 10 yıldaki filmleri arasında en iyi açılışı yakalayan yapımı olmuştu.

Romanın yazarı Ernest Cline, filmin gişe başarısının ardından seyircileri sevindiren haberi vermişti. Cline, geçtiğimiz dönemde katılmış olduğu Facebook üzerinden düzenlenen bir etkinlik sırasında ikinci kitap Ready Player Two üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise ikinci kitabı 24 Kasım’da yayımlanmış olan yapımın yeni filmi Ready Player Two için hazırlıkların resmi olarak başladığı açıklandı.

Ready Player Two
Ready Player Two için çalışmalar başladı 7

Ready Player Two konusu ne olacak?

2020 Kasım tarihinde piyasaya sürülmüş olan ikinci romanın özeti şu şekildeydi: OASIS evreninin kontrolünü James Halliday’den devralmış olan Wade Owen Watts, beklenmedik bir görev daha bulur. Wade, Halliday’ın gizlediği başka bir Easter Egg olduğunun farkına varır. Bu da bulunduğu takdirde OASIS evrenini çok daha çekici kılacak devrimsel ve Wade’in ise hayallerinin bile ötesinde olan bir teknolojidir.

Ayrıca kitapta, yeni bir düşman karakterden de söz edilmekte. Bu adsız yeni düşman, Wade Halliday’ın son serüveni için milyonlarca kişiyi öldürmeyi göze almıştır. Wade ve arkadaşları ise OASIS evreni ve gerçek dünyanın tehlike altında kalması yüzünden yeni bir serüvene atılır.

Batwoman 2. sezonundan poster yayımlandı adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
910169 1

Halo Infinite geliştiricileri, Xbox One sürümünün iptal edilmediğini onayladı

Next Article
1920x1080 px space spaceship Squadron 42 Star Citizen 677755

Squadron 42 yakın zamanda çıkmayacak