Red Dead Online

Red Dead Online’daki köprü hatası, oyuncuları harita üzerinden uçuruyor

Red Dead Online oyuncuları, tuhaf ve yeni bir hata sayesinde haritada hızlı seyahat etmek için cılız köprüler kullanıyor. Oyuncular McFarlane Çiftliği’ne giderlerse, köprü boyunca tahtalara balta veya bıçak fırlatabilirler. Tahtalar kırıldıkça, köprüdeki ipler kopacak ve oyuncuları haritanın üzerinden uçacak.

Red Dead Online

Red Dead Online’daki bu hata tam olarak ne?

Çok uzaklara gönderilmesine rağmen inişin etkisi sizi öldürmek için yeterli değil, yani bazı oyuncular bunu fiilen hızlı bir seyahat olarak kullanıyor. Bu aksaklık NPC’lerde de işe yarıyor, yani Çiftlik’e gidip köprüde birini görürseniz, onu aynı şekilde fırlatabilirsiniz.

Ekstra ağırlıkla o kadar etkili görünmese de, birden fazla oyuncu bu olayı aynı anda yapabilir.

Emma Kent, Twitter’da bu aksaklığı vurguladı, ancak bu hata ilk olarak bu haftanın başlarında Reddit’te bir kullanıcı tarafından tespit edilmiş görünüyor. Yakın zamanda Rockstar Games tarafından düzeltildiği düşünülüyordu, ancak Kent’in keşfi aksini kanıtlıyor.

Bazı oyuncular bunu haritayı sınırların dışına çıkmak için kullandılar, hattâ haritadan kaldırılmış bazı Meksika kasabalarını veya dokusuz ve tamamen pürüzsüz manzaraları keşfetmek için bile kullandılar.

Bu, Red Dead Online oyuncularının seyahat etmenin alışılmadık yollarını bulduğu ilk durum değil. Yılın başlarında oyuncular, iplerle bungee jumping yapmalarına izin veren farklı bir hatadan yararlandılar.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
GreedFall

Fantezi RPG oyunu GreedFall, PS5 ve Xbox Series konsollarına geliyor

Next Article
chadwick boseman denince 1

Marvel, Chadwick Boseman anısına bir video paylaştı