Raya ve Son Ejderha

Raya ve Son Ejderha’nın kesin çıkış tarihi ne zaman?

2021’de çıkacak animasyon filmlere Disney yeni bir tane daha ekledi. Raya ve Son Ejderha’nın ilk fragmanı 21 Ekim’de yayımlandı ve izleyenleri şimdiden meraklandırmayı başardı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir sağlık problemi oluşturan COVID-19 sebebiyle önümüzdeki aylarda çıkması beklenen film ertelenmişti. Peki 2021 yılının en çok beklenen filmler listesine giren Disney’in yeni animasyon filmi  ne zaman çıkacak?

Raya ve Son Ejderha

Raya ve Son Ejderha kesin çıkış tarihi ne zaman?

Filmin yapımcılığını aynı zamanda “Moana” ve “Karlar Ülkesi”nin yapımcılarından olan Osnat Shurer ve Peter Del Vecho üstleniyor. Yönetmenlerinden olan Don Hall ise daha önce “6 Süper Kahraman”ın yönetmenliğini yapmıştı. Mart ayında çıkması beklenen filmin tarihi 5 Mart 2021 olarak belirlendi.

Disney’in Raya ve Son Ejderha konusu

Yıllar önce, dünyanın her yerinde ejderhalar vardı, ancak şimdi sadece Sisu adında bir ejderhanın olduğu düşünülmekte. Ana karakterimiz Raya ise günümüzde yaşayan bir savaşçıdır. Raya, Ejderha Sisu’nun bulunduğu düşünülen Lumandra isimli bir yere doğru macera dolu bir yola çıkar.

Raya ve Son Ejderha filminin Türkçe dublajlı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 seviye atlama rehberi

Next Article

Avrupa'nın özgür şehri Christiania