Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege yeni nesil yaması gelecek hafta geliyor

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege için gelecek olan yeni nesil yamayı detaylandırdı. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununa sahip olanlar, 1 Aralık’ta yani gelecek hafta gelecek yeni nesil sürüme ücretsiz yükseltme için uygun olacak. Saniyede 120 kare (FPS), 4K çözünürlük, daha hızlı yükleme ve PS5 için DualSense kontrolcü özellikleri..

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

PS5 ve Xbox kullanıcılarını Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’de ne bekliyor?

Bir Ubisoft blog gönderisinde, oyuncu ilerlemesinin aynı konsol ailesinde devam edeceği belirtildi. Ancak yeni Ubisoft Connect hizmeti ile oyuncular ilerlemelerini konsol sistemleri arasında tercih ettikleri kadar alabilecekler.

PS5 ve Xbox Series X’te iki grafik seçeneği mevcut olacak. Performans modu; 60 FPS’i hedefliyor. Çözünürlük modu ise gerçek 4K görselleri ve oyunun 4K dinamik çözünürlük ölçeklendirmesiyle 120 FPS’e kadar oynanmasına olanak tanıyacak. Xbox Series S sahipleri de aynı iki seçeneğe sahip olacak, ancak performans modu 1080p ekrana sahipken çözünürlük modu ise 1728p ekrana sahip olacak.

PS5 sahipleri ayrıca birkaç ek özelliğe daha sahip olacak. DualSense kontrolcüsü, etkinlik kartı özelliğini kullanan konsolun yanı sıra dokunsal geri bildirimi, uyarlanabilir tetikleyicileri ve kontrolcü ses çıkışını da destekleyecek. Xbox Series X sahipleri de konsolun Hızlı Devam özelliğini kullanabilecekler.

Xbox Game Pass üyeleri, oyun kısa süre önce hizmete girdiği için Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’i ücretsiz olarak deneyebilecek. Ayrıca ek bir avantaj olarak da mevcut olan belirli oyun içi ögelerde yüzde on indirim var.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

CD Projekt RED, 10 Aralık'taki Cyberpunk 2077 çıkışını yeniden onayladı

Next Article
Star Wars

Star Wars Squadrons güncellemesi, Xbox Series X için 120 FPS desteği ekliyor