PixelJunk Eden 2

PixelJunk Eden 2 çok yakında geliyor

PixelJunk Eden 2’nin, bir Nintendo Direct etkinliği sırasında rastgele bir şekilde duyurulduğundan beri çok fazla ilgi gördüğü söylenemez, ancak şimdi oyun sandığımızdan çok daha yakın görünüyor. Nintendo UK‘nin açıklamasına göre, Q-Games’in 2008 yılında çıkışını yapan oyununun devamı 10 Aralık tarihinde geliyor.

Adsiz tasarim 11

PixelJunk Eden 2 ne zaman çıkacak?

PixelJunk Eden 2’nin çıkış tarihi 10 Aralık olarak Nintendo UK sitesine düştü. Nintendo of America sitesi hala Eden 2’yi daha genel bir “Sonbahar 2020” çıkış tarihiyle listeliyor. Teknik olarak kış, 21 Aralık’ta kuzey yarımkürede başlıyor.

Q-Games, oyun duyurulduğunda oyuncuların, Grimp’lerini kendi eylemlerine göre gerçek zamanlı olarak oluşturulacak aşamalarda yönlendirebileceğini söyledi. Bu durum, oyuncuları aşamalar arasında bir o yana bir bu yana sallandıran ilk oyuna benziyor, ancak bunlar daha önceden yapıldı. Aslında, PixelJunk Eden incelemelerindeki eleştirilerden bir tanesi de değişmeyen aşamalardan beş spektrum toplamanızı istemenin deneyimi sürekli tekrarlayan bir hale getirmesiydi.

Q-Games, on yıl kadar önce PixelJunk Monsters ve PixelJunk Shooter dahil olmak üzere bir dizi PixelJunk oyununu piyasaya sürmüştü. Oyun serisi, geçtiğimiz zamanlarda PixelJunk Monsters 2’nin 2018’de piyasaya sürülmesine kadar uzun bir süre uykuda kaldı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Doom Eternal

Doom Eternal, Nintendo Switch'te nasıl görünecek?

Next Article
Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator, ücretsiz VR desteği ekliyor