PES 2021

PES 2021 LITE şimdi ücretsiz

PES 2020’ye kıyasla normalden daha az değişiklikle daha küçük, daha ucuz bir oyun olan PES 2021; artık ”LITE” sürümüne sahip ve ayrıca tamamiyle ücretsiz. Oyun şu an PS4, Xbox One ve PC’de mevcut ve myClub moduna da tam erişim içeriyor.

PES 2021

PES 2021 LITE neleri içeriyor?

Oyunun ücretsiz sürümünü indiren oyuncular, bir süper takım kurmanıza, bir menajerle anlaşma imzalamanıza ve takımınızı zafere götürmenize izin verecek. LITE, PES’in en popüler modudur. Oyuncuların ücretsiz olarak indirip oyuna erişebilmesi, PES’in en son gerçekleşen lansmanı sırasında alamayanlar için çok büyük bir nimet.

Ayrıca PvP Matchday modu da mevcut. Bu mod geçmiş maçları ve anları yeniden oluşturur, onları yeniden deneyebilmenize izin verir. Bu modu çevrimiçi oynayamazsınız, ancak aynı odada bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Oyunun ücretsiz versiyonunu aşağıdaki fragmandan izleyebilirsiniz.

Yayıncı Konami, 2021 eFootball Open turnuvasının başladığını da duyurdu. Konsolun oyuncuları ve oyunun bu Lite sürümü de dahil olmak üzere mobil sürümleri artık çevrimiçi elemelere girebilirler. Üst düzey bir PES oyuncusu olduğunuzu düşünüyorsanız, bunu kanıtlama şansınız var.

PES 2021 oyunu (Lite sürümü de dahil), geriye dönük uyumluluk özelliğinden faydalanarak PS5 ve Xbox Series X konsollarında oynanabilir, ancak bu yıl özel olarak çıkacak herhangi bir yeni nesil sürümü mevcut değil.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Rust

Rust'ın konsol sürümü ertelendi

Next Article
The Wolf Among Us

The Wolf Among Us 2 fragmanı ne zaman?