Parler

Parler CEO’su, avukatlarının bile onu terk ettiğini söylüyor

Bir sosyal ağ hizmeti olan Parler’ın CEO’su, tüm satıcılarının Google, Apple ve Amazon’dan gelen son yasakların ardından şirketi terk ettiğini söyledi.

Parler CEO’su John Matze, pazar günü Fox News ile yaptığı röportajda: “Kısa mesaj hizmetlerinden e-posta sağlayıcılarına ve avukatlarımıza kadar her satıcı, aynı gün içerisinde bizi terk etti.” dedi.

Adsiz tasarim 2021 01 11T194138.585 min
Parler CEO'su, avukatlarının bile onu terk ettiğini söylüyor 7

Google cuma günü uygulamayı yasakladı, Apple ise cumartesi günü uygulamayı kaldırdı ve Amazon da pazar akşamı şirketin web barındırma hizmetlerinden atılacağını bildirdi. Uygulamayı kaldıran her şirket, bir gerekçe olarak platformda yayımlanan şiddet içeriklerini gösterdi.

Parler tedarikçi bulmakta zorlanıyor

Cumartesi gecesi bir gönderide Matze, hizmetin sıfırdan yeniden inşa edildikçe bir haftaya kadar internette kullanılamayacağını ve işleri için rekabet eden çok şeyleri olduğunu söyledi.

Ancak pazar günkü röportajda Matze, birlikte çalışacak yeni bir satıcı bulmakta zorluk çektiğini söyledi. “Olabildiğince çabuk çevrimiçi olabilmek amacıyla ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz, fakat bir takım sorunlarla karşı karşıyayız çünkü görüştüğümüz tüm tedarikçiler iş birliği yapmayacaklarını söylüyorlar.” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Spotify Kids

Spotify Kids artık paylaşılan çalma listelerini destekliyor

Next Article
LG

LG, Rollable telefonuyla tekrar sahnede