OnePlus Band

OnePlus Band görüntüsü sızdırıldı

Uzun zamandır vaat edilen OnePlus Watch’u beklerken, OnePlus Band gördüğümüz ilk giyilebilir cihaz olabilir gibi görünüyor. Ve yeni sızan bir görüntü bize yolda neler olduğuna dair gizli bir önizleme verdi.

Bir Haberci tarafından Twitter’da yayımlanan giyilebilir cihazın görünümü, görünüşe göre cihaz resmi olarak çıktığında gri, turuncu ve mavi renk seçenekleri mevcut olacak ve OnePlus Band olarak adlandırılacak.

Xiaomi ve Oppo tarafından geçen yıl piyasaya sürülen diğer benzer spor giyilebilir cihazların öncülüğünü takiben tasarım oldukça sıra dışı. Yine de adil olmak gerekirse, bileğe takılmak üzere basit bir spor izleme bandı tasarlamanın çok fazla yolu var.

OnePlus Band

OnePlus Band hangi özelliklere sahip olacak?

İç kaynaklar, cihazın 40$ ila 50$ civarında bir fiyata mâl olacağını iddia ediyor. Bu nedenle, pazarın bütçe ucunu sağlam bir şekilde hedefliyor. Bu noktada, 2021’in başlarında piyasaya sürülme olasılığı daha yüksek gibi görünüyor.

Ayrıca, yukarıda gördüğünüz sızdırılmış görüntüde de inceleyebileceğiniz gibi, bandın birkaç günlük pil ömrüne sahip olacağını, suya dayanıklı olacağını ve AMOLED ekrana sahip olacağını açıkladı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Adsiz tasarim 2021 01 03T214049.039 min

Monster Hunter Rise ne zaman çıkacak?

Next Article
Jujutsu Kaisen Anime Denince 1 min

Jujutsu Kaisen’in bir çevirmeni, çocuk pornografisine sahip olma ve bulundurma sebebiyle tutuklandı