game and watch

Nintendo, Super Mario Bros. Game & Watch’ta bulunan hatayı onayladı

Nintendo’nun özel sürümü Super Mario Bros. Game & Watch mağaza raflarına çıkışını yaptı, ancak cihazla ilgili küçük bir sorun var gibi görünüyor. Nintendo, el cihazının dijital saatinde çalan “Mario Drawing” şarkısıyla ilgili bir dil hatası olduğunu doğruladı.

Super Mario Bros

Hata neyden kaynaklanıyor?

Şirketin destek web sitesinde ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, başlık ekranından Almanca, Fransızca, İtalyanca veya İspanyolca seçerseniz şarkının sözlerini yanlış dilde gösterecektir. Nintendo, hatanın yalnızca bu belirli dilleri etkilediğini not ediyor. İngilizce, Hollandaca ve Japonca şarkı sözlerini doğru bir şekilde gösterirken, şarkının kendisi sadece İngilizce olarak seslendiriliyor.

Ayrıca Nintendo; şarkı sözlerinin, dil ayarını kullanan cihazın tek yönü olduğunu doğruluyor, bu nedenle de hata bu özel duruma göre izole ediliyor. Oyuncular, şarkı çalarken herhangi bir zamanda dili değiştirebilir.

Super Mario Bros. Game & Watch nedir?

Super Mario Bros. Game & Watch, 13 Kasım’da piyasaya sürüldü. Cihaz $50’a satılıyor ve klasik Game & Watch’a benzeyecek şekilde tasarlandı. Cihaz, toplamda üç oyunla birlikte geliyor; orijinal olan Super Mario Bros., orijinal oyunun devamı (Batı’da Super Mario Bros. The Lost Levels olarak da bilinir) ve Mario’nun yer aldığı klasik Game & Watch oyunu olan Ball. Super Mario Bros.

Super Mario Bros. Game & Watch, Nintendo’nun Super Mario serisinin 35. yıldönümünü kutlamak için piyasaya sürdüğü çeşitli ürün ve oyunlardan biridir. Bununla birlikte, Super Mario 3D All-Stars ve Super Mario Bros. 35 gibi bir sınırlı süre ürünüdür ve sadece 31 Mart 2021’e kadar satışa sunulacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
gal gadot

Gal Gadot, Red Notice hakkında konuştu

Next Article
Sonic

Yakuza yapımcısı, "Sonic The Hedgehog" oyununu yapmak istiyor