Bir Başkadır

Netflix’in yeni Türk dizisi: Bir Başkadır

Netflix son zamanlarda çıkardığı Türk dizileri ile epey dikkat çekiyor. Geçtiğimiz dönemlerde Hakan Muhafız, Atiye ve Aşk 101 gibi yapımlara imza atan Netflix, bu sefer de sosyal drama konulu Bir Başkadır dizisiyle karşımızda. Bir Başkadır dizisi, fragmanı çıktığı andan itibaren dört gözle bekleniyordu. Yayın tarihi 12 Kasım olan dizi ilk günlerinden izlenme rekoruna koşuyor.

Bir Başkadır

Bir Başkadır konusu

Bir Başkadır, hepimizin hayatta mutlaka gördüğü tiplemelere yer veriyor. Hayata bakış açısı, yetiştirilme tarzı, dünya görüşü tamamen farklı olan insanların yollarının nasıl kesiştiğini işleyen yapım, toplumsal tabular hakkında derin izler taşıyor.

Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.

Bir Başkadır

Bir Başkadır kadrosu

Dizinin hem yazarlığını hem de yönetmenliğini yapan efsane isim, Masum’dan tanıdığımız Berkun Oya. Dizinin oyuncu kadrosunda; Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Tülin Özen, Öner Erkan, Derya Karadaş, Settar Tanrıöğen, Bige Önal, Alican Yücesoy, Nesrin Cavadzade gibi başarılı isimler var.

Dizide Meryem karakterini canlandıran Öykü Karayel’e sosyal medyadan gelen övgüler bitmek bilmiyor. Dizinin kadrosundaki her ismin çok başarılı bir iş çıkardığını, Berkun Oya gerçeğini ve Netflix markasını bir arada düşününce beklentileri yüksek tutmamak elde değil. Umarız bu gibi kaliteli yapımları global platformlarda daha sık görebiliriz.

Diğer Netflix içeriklerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
covvidd

COVID-19 için yeni tedbirler

Next Article
Karina

Dünya, patlayan Karina Bulutsusu ile lazer düellosu yapıyor