Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11’de gizli bir sır keşfedildi

Birisi, geliştiricinin daha önce alay ettiği Mortal Kombat 11’de bir sırrı çözdü. Bu haftanın başlarında (24 Kasım), oyunun yaratıcısı Ed Boon, Towers Of Times modunda görülebilen uçan bir meteorun ilginç bir sır sakladığını öne sürdü. Bildirildiği gibi bu bulmaca, bir oyuncu içeriğini keşfetmeyi başardığında çözüldü.

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11’de keşfedilen bu gizem ne?

TheThiny olarak bilinen YouTuber, gizemin nasıl çözüleceği ve ödüllerin neler getirdiği dahil olmak üzere bu keşfi detaylandıran bir video yayımladı. TheThiny, meteorun ortaya çıkmasına neden olan bir mod oluşturdu (modlamanın dışında, meteor her iki saatte bir, her saatte on dakika boyunca geçiyor) ve bu fırsatı çeşitli düğme kombinasyonlarını test etmek için kullandı.

Deneme yanılmadan sonra “sol, yukarı, sol, sağ, sol, yukarı, yukarı” kombinasyonunun kodun çözümü olduğunu keşfettiler. Giriş yapıldıktan sonra, oyuncuların girmesi için 250.000 Koin, 500 Kalp ve 2500 Ruh gerektiren yeni bir kule ortaya çıkıyor.

Eurogamer, kulenin kendisinin “maksimum zorluğa ayarlandığını” ve “oldukça zor” olduğunu bildirdi. Oyuncuların dalmak ve mücadeleyi tamamlamak için sadece bir saatleri olduğu söyleniyor. Başarısız olursa, kule kaybolacak ve oyuncuların sırrı tekrar açmaları gerekecek.

Mortal Kombat 11, yakın zamanda Ultimate sürümüyle yeni nesil sistemlere geçiş yaptı. Sistemlerin hızlı yükleme süreleri ve artırılmış grafik gücünden yararlanmasının yanı sıra önceki tüm içeriği de barındırıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Mutluluk

Gerçek mutluluk nedir?

Next Article
Cyberpunk 2077

CD Projekt RED, 10 Aralık'taki Cyberpunk 2077 çıkışını yeniden onayladı