Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator, ücretsiz VR desteği ekliyor

Microsoft Flight Simulator, 22 Aralık’ta çıkacak olan bir sonraki güncellemesinde ücretsiz sanal gerçeklik desteği alacak. VR desteği ilk olarak temmuz ayında duyuruldu, geliştirici Asobo başlangıçta HP’nin Reverb G2 başlığının çıkışı ve diğer cihazlar için destek ile bu içeriğin yayımlanmasını zamanlamayı hedefliyordu. Bu da daha sonraki bir tarihte gelecek.

Microsoft Flight Simulator

VR desteği, tüm PC kulaklıklarını destekleyecek mi?

Yönetici yapımcı Martial Bossard, bir Twitch Soru-Cevap bölümünde Sim Update 2’deki tüm PC kulaklıkları için VR desteğinin geleceğini doğruladığından bu planlar değişti.

Baş Yapımcı Martial Bossard, yayında: “Tüm cihazlara açık olacak.” dedi ve şu şekilde devam etti: “Oculus ailesi, Valve ailesi yani her kulaklık ailesi desteklenecek.”

VR desteği, hem oyunda hem de menü navigasyonunda kullanılacak, böylece deneyim sorunsuz olabilir ve kullanıcıların oyun sırasında kulaklıklarını çıkarmalarını gerektirmez. VR’ın eklenmesinin ötesinde, 2021 ve sonrasında Microsoft Flight Simulator için planlanan çok daha fazla içerik var.

Microsoft Flight Simulator Dünya Güncellemesi 3 ne zaman çıkacak?

Dünya Güncellemesi 3, 28 Ocak‘ta başlayacak ve Birleşik Krallık’a yeni yer işaretleri, orman gezileri ve 50-60 arasında ilgi noktası, yeniden oynatma işlevi, çoklu ekran kurulumları ve hattâ uçabilen helikopterler bile ekleyecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
PixelJunk Eden 2

PixelJunk Eden 2 çok yakında geliyor

Next Article
James Bond

12 James Bond filmi, bu hafta Peacock'a geliyor