chadwick boseman denince 1

Marvel, Chadwick Boseman anısına bir video paylaştı

Marvel, geçtiğimiz aylarda yaşamını yitiren ünlü oyuncu Chadwick Boseman‘in doğum günü için bir video yayımladı. Kanser nedeni ile hayatını kaybetmiş olan Boseman hâlâ yaşıyor olsaydı, bugün 44 yaşına basmış olacaktı. Marvel Studios, resmi sosyal medya hesaplarından “Kralım çok yaşa. #Wakanda Forever” notu ile oyuncuya bir saygı duruşunda bulundu. 34 saniyelik video, bize Marvel introsu içinde Boseman’in görüntülerini sunuyor.

Chadwick Boseman

Marvel, Chadwick Boseman’in doğum günü için video hazırladı

Marvel Sinematik Evreni’ne “Black Panther” filmi ile giriş yapmış olan Chadwick Boseman, 2018 yılında vizyona girmiş olan film ile büyük bir hayran kitlesine kavuşmuştu. Wakanda Kralı babasının ölümünün ardından tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere Afrika’daki yuvasına dönen Black Panther karakterinin hikâyesini beyaz perdeye taşıyan film; 2019 yılında “En İyi Özgün Müzik”, “En İyi Kostüm Tasarımı” ve “En İyi Yapım Tasarımı” dalları olmak üzere 3 Oscar Ödülü’ne layık görülmüştü.

Marvel Studios’un, Boseman’in 44. yaş gününe özel yayımlamış olduğu “Long live the King. #Wakanda Forever” başlıklı videoya hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Red Dead Online

Red Dead Online'daki köprü hatası, oyuncuları harita üzerinden uçuruyor

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, çok oyunculu moddan daha fazlası olacak