Martha is Dead

Martha Is Dead, PC ve Xbox sürümlerinin yanında PS5’e geliyor

Gerilim oyunu Martha is Dead, önceden duyurulmuş PC ve Xbox sürümleriyle birlikte PS5’e geliyor. 2021’in 1. çeyreği için planlanıyor ve yapılan duyuru, üç sürümün de aynı anda yayımlanacağını gösteriyor.

Martha is Dead

Martha is Dead hangi zamanda geçiyor?

Oyun, 2. Dünya Savaşı zemininde ve İtalya’nın kırsal kesiminde geçiyor. Genç bir kadın olan Martha, bir gölün kıyısında boğulmuş halde bulunur. İkiz kız kardeşi, savaş evlerine yaklaşırken cinayeti çözmek için yola çıkar. LKA, hikayenin tarih, batıl inanç, folklor ve psikolojik travma ile bağlantılı olduğunu söylüyor.

Her şey kendi başına oldukça ürkütücü geliyor, ancak aynı derecede titreyen bir fragmanla eşleştiriliyor, temel olay örgüsünü bir kukla ile tasvir ediyor. Kuklalardan daha ürkütücü bir şey yoktur. Bu sadece bilimsel bir gerçek.

Martha is Dead
Geliştirici LKA, daha önce başka bir psikolojik korku oyunu olan 2016’nın 
The Town of Light’ıyla tanınıyordu.

LKA’nın kurucusu Luca Dalco, yaptığı bir açıklamada şunları söyledi: “Martha is Dead, LKA için ileri bir adımı temsil ediyor. Bu, PC’nin ve yeni nesil konsolların ham gücünü ve The Town of Light’ı geliştirerek öğrendiğimiz her şeyi birleştiren bir oyundur. Martha is Dead, psikolojik hikâye anlatıcılığında bir evrimdir ve biz de zorlayıcı, sürükleyici ve dönüşlerle dolu bir dünyayı 2021’de oyuncuların keşfetmesi için sunacağız.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Bullet Train

Hiroyuki Sanada, Bullet Train kadrosuna katıldı

Next Article
Van Helsing

Aquaman yönetmeninden yeni Van Helsing filmi geliyor