Loki

Loki dizisinin ilk fragmanı yayımlandı

Koronavirüs pandemisi yüzünden 2020 yılında vizyona girmesi gereken Loki de dahil birçok yapımını 2021 yılına erteleyen Marvel’ın, Disney+’ta yayımlanması planlanan WandaVision, Loki ve Falcon and the Winter Soilder gibi yapımları ileri tarihlere alınmıştı. Geçtiğimiz gece gerçekleşen Disney Investor Day etkinliği sırasında birçok dizi ve film hakkında yeni detaylar paylaşıldı. Etkinlik kapsamında fragmanı paylaşılan dizilerden biri de Loki oldu.

Loki

Marvel Sinematik Evreni’nde hem çizgi roman hem de film dünyasında önemli bir yere sahip olan Loki karakterinin, Disney+ platformu üzerinden yayımlanacak bir dizisinin çıkacağını öğrenmiştik. Dizinin başrolünü Tom Hiddleston‘ın üstlendiği aynı isimden uyarlanan Loki karakterini, ilk olarak 2011 yılında Thor filminde görmüştük. Daha sonrasında ise çeşitli filmlerde oynadığı roller ile Loki, Marvel Sinematik Evreni’nin favorilerinden biri haline geldi.

Loki konusu ve oyuncu kadrosu

Avengers: Endgame filmindeki yaşanan olaylardan doğrudan etkilenecek olan dizi, Loki karakterinin Uzay Taşı’nı çalması üzerine yaşadığı maceraları konu alacak. Üçüncü Marvel dizisi olan Loki’nin genel senaryosu hakkında bilinenler henüz kısıtlı olsa da Loki’nin dizide farklı evrenlere ve farklı zamanlara yolculuk edeceği biliniyor.

Loki

Sevilen kötü karakterin geri dönüşü olacak dizinin oyuncu kadrosunda Altın Küre ödüllü Tom Hiddleston’ın yanı sıra; Sophia Di Martino, Owen Wilson, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw gibi isimler yer alıyor.

Önümüzdeki yıl Disney+ kütüphanesinde yerini alacak dizinin yayımlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Nintendo Switch

Nintendo Switch satışları, geçen ay ABD'de PS5 ve Xbox'ı geçti

Next Article
TGA 2017 Symbol 01 1

Game Awards 2020 ödülleri dağıtıldı