LG

LG, Rollable telefonuyla tekrar sahnede

LG bir kez daha katlanabilir telefonuna bir bakış atabilmemizi sağladı. Geçmişte kısa ipuçları görmemize rağmen bugün CES’te şirket, cihaza şimdiye kadarki en iyi görünümü sağladı. LG Rollable adlı cihaz, şirketin bir telefondan küçük bir tablete dönüşen “benzersiz bir yeniden boyutlandırılabilir ekran” olarak adlandırdığı bir özelliğe sahip. Ekran, yüzey alanını genişletmek için içeri ve dışarı kayabiliyor.

“Explorer Project” deneylerinin bir parçası olarak şu anda sadece bir konsept ve şirketin hangi teknolojiyi kullandığını veya genişletilebilir ekranın boyutunu tam olarak bilmiyoruz. Şirket, daha önce Explorer Project’i, çılgın bir dönen tasarıma ve iki OLED ekrana sahip Wing akıllı telefonunu tanıtmak için kullanmıştı.

LG Rollable

LG Rollable çıkacak mı?

Rollable telefonunun piyasaya çıkıp çıkmayacağı hala net değil, ancak şirket şimdi bu deneyi markalaştırdı, bu nedenle gelecekte bir Rollable görmemiz çok muhtemel görünüyor.

Diğer şirketler de katlanabilir telefon ekranlarını araştırıyor. TCL, geçen yıl bir gelecekteki telefon konseptini gösterdi ve Oppo ayrıca genişletilebilir OLED ekrana sahip bir konsept cihaz gösterdi. Telefon üreticileri henüz konseptin ötesine geçmedi ve katlanabilir telefonlarıyla deneme aşamasını gerçekleştirmedi.

Parler CEO’su, avukatlarının bile onu terk ettiğini söylüyor adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Parler

Parler CEO'su, avukatlarının bile onu terk ettiğini söylüyor

Next Article
LG TV

Google Stadia ve GeForce Now, 2021'de LG TV'lere geliyor