LG

LG, CES 2021’de film ve oyun modlarıyla esnek bir monitörü piyasaya sürebilir

LG, CES 2021’de bir düğme dokunuşuyla düzden kavisli hale geçebilen bir ekrana sahip yeni bir bükülebilir oyun monitörünü piyasaya sürebilir.

Katlanabilir telefonlar giderek daha popüler hale geliyor ve kullanılmadığında gizlenebilen katlanabilir ve katlanabilir TV alanında bazı heyecan verici gelişmeler gördük. Bu nedenle aynı teknolojinin oyun monitörlerinde de kullanıldığını görmek şaşırtıcı değil. Evinizde gerekli olan ekran sayısını azaltmak için pratik bir yol sağlar.

LG

Şirketin ticari olarak satılan ilk katlanabilir TV’si şu anda Güney Kore’de satılıyor ve CES 2020’de, projektör ekranı gibi tavandan aşağı çekilen bir ekran için planlarını başlattı. Burada farklı olan, tüm paneli etkili bir şekilde bir hoparlöre dönüştüren Sinematik Ses özelliğidir.

LG’nin katlanabilir OLED’i Güney Kore’de ne kadara satılıyor?

Bu noktada LG‘nin bükülebilir monitörü sadece bir demo model olacak ve eğer ana akım sürümü görürse böyle bir tasarım şüphesiz yüksek bir fiyat etiketi taşıyacaktır. LG katlanabilir OLED, Güney Kore’de 100.000.000₩ ve ABD’de 87.000$ olarak piyasaya sürüldü, bu da yaklaşık 67.000£ değerinde. Bununla birlikte, katlanabilir bir telefon veya katlanabilir TV’ye kıyasla nispeten sınırlı hareket aralığı, daha dayanıklı olduğu anlamına geliyor.

Bu yılki CES, 11-14 Ocak tarihleri ​​arasında tamamen çevrimiçi olarak gerçekleşecek. Önceki yıllarda olduğu gibi Las Vegas Kongre Merkezi’ne dökülmek yerine, dünyanın en büyük teknoloji şirketleri ürünlerini sanal etkinliklerde sergileyecekler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Oyun denince bugün – 2 Ocak 2021

Next Article
Adsiz tasarim 2021 01 03T204156.524 min

Devil May Cry'ın yönetmeni yepyeni bir oyun üzerinde çalışıyor