League of Legends

League Of Legends’ın yeni şampiyonu: Rell

Riot Games, 9 Aralık’ta piyasaya sürülecek olan League of Legends’ın yeni yaması 10.25’in ayrıntılarını özetledi. Bu yama, Sezon 10’un son sürümü olacak ve yeni bir şampiyonun yanı sıra mevcut iki şampiyon için yeniden çalışmayı ve diğerlerinden cömert bir seçkiyi de içeriyor.

League of Legends

League of Legends’ın yeni şampiyonu Rell hangi konumda olacak?

Yeni şampiyon “Rell, The Iron Maiden”, 152. sırada oyuna girişini yapacak. Şampiyon, bir büyücü ve bir tank arasında bir geçiş ve bir tank desteği olarak konumlandırıldı.

Riot Games, hızlı ve hafif monte edilmiş bir form ile yavaş ama ağır zırhlı tam plaka monte edilmemiş bir form arasında geçiş yapmasına izin veren form değiştirme yeteneklerinden yararlanmak için Rell’i tasarladı.

Yeniden yapılanma açısından Pantheon, onu bir üst koridor kahramanı olarak orijinal tasarımına geri döndürmek için nerflendi. Onun gücü, şampiyonun bir orta koridor ve destek şampiyonu olarak inşa edildiğini görmüştü.

Değişiklikler arasında, E yeteneğinin artık kule atışlarını engellemediği ve Q ve E hareketlerinin güçlendirilmiş bonuslarının zayıfladığı görüldü.

 

Eski şampiyonlardan olan Anivia ne gibi değişiklikler alacak?

League of Legends’ın en eski kahramanlarından biri olan Anivia da bazı değişikliklere hazırlanıyor ve mana üreten “Tanrıça’nın Gözyaşı” eşyasına daha az bağımlı hale getirmek amacıyla istatistik artışları alıyor. Şampiyon şu anda %1’in altında bir seçme oranı üzerinde oturuyor ve değişiklikler ise savaşmak için tasarlandı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit, satranç satışlarında büyük bir artış sağladı

Next Article
Doom Eternal

Doom Eternal, Nintendo Switch'te nasıl görünecek?