Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Abdullah KESKİN
me@atabeyi.com

Kurucu Ortak / Co-Founder
Batuhan DEMİRBAŞ
batuhan@demirbas.co

Topluluk Yöneticisi /  Community Manager
Dila KIZILTAŞ
dila@denince.net

İçerik Yöneticisi /  Content Manager
Enes TABANLI
enes@denince.net

Takım Lideri /  Team Leader
Baran Can KAYA
baran@denince.net

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Yönetici Editör /  Managing Editor
Işık TÜRKORAL
isik@denince.net

Editörler /  Editors
Sinan GÜDER

Yazarlar /  Writers

Forum Yöneticisi /  Forum Administrator
Tolunay DÜNDAR
dundar@denince.net

Yusuf Safa SARI
vera@denince.net

Reklam / Advertise
reklam@denince.net

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Hatice AYDINCI
hukuk@denince.net

Yazılım / Software
WordPress INC

Adres / Adress
Türkiye/Adana

Telefon / Phone
05051494981

E-Mail
iletisim@denince.net

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Denince, harici linklerin sorumluluğunu almaz.