Keanu Reeves

Keanu Reeves, Cyberpunk 77’de Canon’u da canlandıracak

Oyun içinde canlandığı bir karakter olan Johnny Silverhand’ın yanı sıra aktör Keanu Reeves, ayrıca Cyberpunk 2077 evreninde Canon‘u da canlandıracak. CD Projekt Red Kıdemli Görev Tasarımcısı Patrick Mills, Twitter’da çeşitli bilgiler içeren haberleri açıkladı. Mills, Cyberpunk 2077 için özel olarak oluşturulan yeni “Run the Jewels” adlı şarkısında bulunan “No Save Point” adlı bir liriğe atıfta bulunuyor.

Adsiz tasarim 20

Keanu Reeves’in yeni karakteri, Johnny ile nasıl aynı anda var olacak?

Mills’in açıklamasına göre, Keanu Reeves’in aslında “Johnny Silverhand’a esrarengiz bir benzerlik taşıyan az bilinen bir çöküş dönemi aktörü” olduğudur.” Mills, Rockerboy’un kaybolmasından sonra Reeves’in Johnny Silverhand ile karıştırıldığını söylüyor.

Bu, Johnny Silverhand ve Keanu Reeves‘in Cyberpunk evreninde var olduğu anlamına geliyor. Her şey biraz kafa karıştırıcı, ama potansiyel olarak zahmetli olduğu için bu, düzgün ve iyi bir çözüm.

Keanu’dan bahsetmişken, Cyberpunk 2077’nin bu haftaki Night City Wire bölümünde Johnny Silverhand hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Diğer Cyberpunk 2077 haberlerinde CD Projekt Red, başka bir gecikmenin söylentilerinin ortaya çıkmaya başlamasından sonra oyunun 10 Aralık çıkış tarihini yeniden doğruladı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Sonic

Yakuza yapımcısı, "Sonic The Hedgehog" oyununu yapmak istiyor

Next Article
2137282 scaled

Disney Pixar'ın yeni filmi Soul'un çıkış tarihi açıklandı