Justin Bieber

Justin Bieber’ın Anyone teklisi yayımlandı

Justin Bieber’ın 2021 yılında çıkarmış olduğu ilk teklisi Anyone, geçtiğimiz saat bir müzik videosu ile birlikte yayımlanarak dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Ünlü müzisyen yeni şarkısını, yılbaşı gecesini kutlayan T-Mobile özel canlı yayını sırasında vermiş olduğu bir canlı konserde seslendirdi.

Justin Bieber Anyone

Justin Bieber, merakla beklenen yeni şarkısı hakkında şunları söyledi: “2020’yi kapatmak ve 2021’i başlatmak için yılbaşını dünyanın her yerindeki hayranlarımla kutlamaktan ve bu yeni müziği onlarla paylaşmaktan daha iyi bir yol düşünemiyorum. Müzik, bu yıl hepimize çok şey kattı ve kişisel olarak benim için iyileştirici ve dönüştürücü oldu. ‘Anyone’ çok özel ve umutla dolu bir şarkı. Umut ve olasılıklarla dolu parlak bir yeni yılın tonunu belirliyor.”

Anyone müzik videosu yayımlandı

Şarkı, henüz birkaç saat önce yayımlanmış olmasına rağmen dinleyiciler tarafından çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Klibin yönetmenliği Colin Tilley üstleniyor. Klipte Justin Bieber’ı, boks şampiyonası için hazırlık sürecinde olan bir boksör olarak izliyoruz.

Geçtiğimiz saatlerde müzik videosu ile birlikte yayımlanmış olan şarkıya hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Adsiz tasarim 2021 01 01T175600.005 min

Japon oyun geliştiricisi Koei Tecmo siber saldırıya uğradı

Next Article
Yeni yıl

Yeni yılda sen neredesin?